Metu konkurss ekspozīcijas „Gods kalpot Latvijai!” mākslinieciskajam risinājumam un īstenošanai

Kara muzejs izsludina metu konkursu!

Atzīmējot Latvijas uzņemšanas NATO divdesmitgadi un vairojot sabiedrības zināšanas par Latvijas Nacionālo bruņoto spēku vēsturi, Latvijas Kara muzejs ir iecerējis izveidot jaunu pamatekspozīciju, kas sniegtu muzeja apmeklētājiem izpratni un informāciju par Latvijas aizsardzības sistēmu, tās Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem un to darbību laika posmā no 1991. gada līdz mūsdienām. Topošās ekspozīcijas nosaukums: "Gods kalpot Latvijai!"

Lai īstenotu šo ieceri, Kara muzejs izsludina metu konkursu pamatekspozīcijas „Gods kalpot Latvijai!” mākslinieciskajam risinājumam un īstenošanai!

Vairāk informācijas pielikumā:

Metu konkursa "Latvijas Kara muzeja pamatekspozīcijas „Gods kalpot Latvijai!” zinātniskās koncepcijas mākslinieciskais risinājums un īstenošana" nolikums

Tehniskā specifikācija

Devīzes atšifrējums un pieteikums metu konkursam

Metu konkursa dalībnieka sniegtie pakalpojumi

Meta piedāvājuma izmaksu tāme

Pamatekspozīcijas „Gods kalpot Latvijai!” realizācijas darbu izpildes laika grafiks

Pamatekspozīcijas “Gods kalpot Latvijai!” koncepcija un struktūrplāns

Ekspozīcijas „Gods kalpot Latvijai!” tematiskais plāns

Iepirkuma līguma projekts

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes

Noderīgās saites:

*Metu konkursa „Latvijas Kara muzeja pamatekspozīcijas "Gods kalpot Latvijai!” zinātniskās koncepcijas mākslinieciskais risinājums un īstenošana” devīžu atšifrējumu atvēršanas sanāksme notiks 2023. gada 6. oktobrī plkst. 16.00 Latvijas Kara muzejā.

Uzmanību! Konkurss noslēdzies - Metu konkursa "Latvijas Kara muzeja pamatekspozīcijas „Gods kalpot Latvijai!” zinātniskās koncepcijas mākslinieciskais risinājums un īstenošana" rezultāti.