Sīkdatņu izmantošanas politika

Latvijas Kara muzeja tīmekļvietnē „www.karamuzejs.lv” izmanto sīkdatnes (angļu val. „cookies”), lai uzlabotu tīmekļvietnes satura kvalitāti un pielāgotu saturu lietotājam ērtākai lietošanai. Lietojot mūsu tīmekļvietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Sīkdatnes

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz Jūsu datoru vai mobilo iekārtu tīmekļvietnes apmeklēšanas laikā un saglabāta jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat tīmekļvietni. Sīkdatnes darbojas kā vietnes atmiņa, kas apkopo Jūsu ierīces iestatījumus (piemēram, valodu, fontu un ekrāna izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), lai katrā turpmākajā apmeklējuma reizē, kad sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes vietni vai trešās puses vietni, piem., “Google”, vietne atpazītu šo sīkdatni ar Jūsu ierīces iestatījumiem un nodrošinātu ērtu vietnes lietošanu. Sīkdatni var uzskatīt par interneta lietotāja identifikācijas karti, kas norāda tīmekļvietnei, kad lietotājs ir atgriezies.

Ar sīkdatnēm saistītie personas dati netiek izmantoti, lai Jūs personiski identificētu.

Izmantotās sīkdatnes

Tīmekļvietnē izmanto “Google Inc.” izstrādātās “Google Analytics” programmas veidotās sīkdatnes, šo sīkdatņu izmantošanas mērķis ir mūsu tīmekļvietnes satura kvalitātes uzlabošana un satura pielāgošana lietotāju vajadzībām. Plašāk par “Google Analytics” pakalpojuma sniegšanas noteikumiem var iepazīties tīmekļvietnē http://www.google.com/analytics/terms/us.html

Kā kontrolēt sīkdatnes

Jūs varat kontrolēt un izdzēst sīkdatnes savas pārlūkprogrammas uzstādījumos, tomēr tādā gadījumā vietnes lietošana var būt būtiski traucēta un apgrūtināta.

Ja Jūs vēlaties, lai timekļvietne neiegūst datus par Jūsu aktivitātēm tīmekļvietnē, Jums jāaktivizē Google Analytics Opt-out Browser Add-on (https://support.google.com/analytics/answer/181881) rīks. Šis rīks sazinās ar Google Analytics JavaScript (ga.js), lai norādītu, ka dati par attiecīgās interneta vietnes apmeklējumu nav jāsūta uz “Google Analytics”.

Google Analytics saņemtie dati ir anonīmi, kas padara neiespējamu tīmekļvietnes lietotāja identificēšanu. Plašāku informāciju par sīkdatnēm, kā arī kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org.

 

Ieteikt :
Kontakti

Latvijas Kara muzejs
Smilšu iela 20
Rīga, LV-1050,
Latvija

Image
a28

Darba laiki:

Muzejs atvērts:
no trešdienas līdz svētdienai
10.00 - 17.00

Grāmatu tirdzniecības
un kases darba laiks:
10.00 - 16.45

 

Muzeja administrācija
    +371 67228147

Ekskursiju pieteikšana
    +371 67223743

Oficiālais e-pasts: administracija[at]karamuzejs.lv

Raksti mums uz e-adresi

Muzeja apmeklējums
ir bezmaksas!