Muzejs aicina uz Barikādēm veltītu koncertu “Ugunskuru laiks”

Image
Ugunskuru laiks

Atceroties 1991. gada barikāžu laiku un pieminot varonīgos barikāžu aizstāvjus, Latvijas Kara muzejs aicina uz koncertu “Ugunskuru laiks”. 

Pasākums notiks 17. janvārī plkst. 17:00 Latvijas Kara muzejā, Smilšu ielā 20. 

“Ugunskuru laiks” ir dažādas paaudzes pārstāvošu dziesminieku – Arņa Miltiņa un Melisas Deboras Kaškuras – saruna dziesmās. Saruna par laiku, kuru sabiedrība dēvē par Trešās Atmodas jeb Dziesmotās revolūcijas laiku. To laiku, kuru viens no viņiem ir piedzīvojis klātienē, bet otrs – vien lasījis grāmatās un dzirdējis nostāstos. Koncerta sarunās un dziesmās tiks meklētas atbildes tam vai tas, kas toreiz ir bijis aktuāls vienam, šobrīd ir saprotams un nozīmīgs arī otram un vai tā laika paaudzes dziesmas un to vēstījumi ir svarīgi arī mūsdienu paaudzei. 

Sarunā skanēs Arņa Miltiņa, Melisas Deboras Kaškuras, Imanta Kalniņa, Māra Putniņa, Ulda Ozola, Haralda Sīmaņa, Valda Atāla un citu dziesminieku dziesmas.

1991. gada barikādes ir Latvijas neatkarībai nozīmīgs laiks, kad spītējot salam, sadzīves neērtībām un nāves draudiem, barikāžu aizstāvji bija gatavi atdot dzīvību brīvības vārdā. Liela drosme, viens mērķis un kopības sajūta – ar šiem vārdiem vislabāk var raksturot notikumus pirms 33 gadiem. 

Atzīmēsim Barikāžu laiku kopā sildoties pie atmiņu un dziesmu ugunskura!
Ieeja bez maksas.
 
Uz tikšanos Latvijas Kara muzejā!

Ieteikt :
Kontakti

Latvijas Kara muzejs
Smilšu iela 20
Rīga, LV-1050,
Latvija

Image
a28

Darba laiki:

Muzejs atvērts:
no otrdienas līdz svētdienai
10.00 - 18.00

 

Grāmatu tirdzniecības
un kases darba laiks:
10.00 - 17.45

 

 

 

Muzeja administrācija
    +371 67228147

Ekskursiju pieteikšana
    +371 28662648

Oficiālais e-pasts: pasts@karamuzejs.lv

Raksti mums uz e-adresi

Muzeja apmeklējums
ir bezmaksas!