“Liepājas krasta artilērijas baterija Nr.2” vasaras sezonas atklāšanas pasākums

"Liepājas krasta artilērijas baterija Nr.2" sezonas atklāšana

29. maijā plkst. 13:00 Latvijas Kara muzejs aicina uz vēstures ekspozīcijas “Liepājas krasta artilērijas baterija Nr.2” vasaras sezonas atklāšanas pasākumu.

Artilērijas baterija starp daudzajiem Karostas objektiem tiek uzskatīta par noslēpumaināko vietu Liepājā – nu jau trešo sezonu tā ir apskatāma ikvienam interesentam. Krasta artilērijas baterijas Nr. 2 būvju kopums pilnībā saglabājis savu vēsturisko šarmu un arhitektonisko apjomu. Sprādzienbīstamības dēļ teritorija 130 gadus bijusi ļoti ierobežotas piekļuves objekts un sabiedrībai slēgta teritorija, kas tikusi stingri apsargāta.

Tūrisma sezonu iesākot, Latvijas Kara muzejs no Jūras spēkiem ir saņēmis vērtīgu dāvinājumu – 16 metrus garu patruļkuģi KA-01 “Kristaps”. Nupat kuģim ir noslēgušies labiekārtošanas darbi un jau no 29. maija šis iespaidīgais eksponāts būs pieejams apmeklētāju apskatei Liepājas krasta artilērijas baterijā Nr.2.

Svinīgais sezonas atklāšanas pasākums notiks 29. maijā plkst. 13:00, Liepājā (Tobago ielā 1).

Pasākumā muzikālo priekšnesumu sniegs Alsungas folkloras kopa “Suitu dūdenieki”, kas spēlē tradicionālo suitu mūziku, izmantojot latviešu dūdas. Pasākuma apmeklētajiem būs iespēja cienāties ar uz ugunskura vārītu zivju zupu.

Ieeja pasākumā bez maksas!

no otrdienas līdz svētdienai