Latvijas Kara muzejs aicina darbā tehnisko speciālistu

Kara muzejs aicina darbā

Latvijas Kara muzejs (Reģ.nr.90000020203) izsludina pieteikšanos
Saimniecības un infrastruktūras nodaļas
tehniskā speciālista
(prof. kods 3113 10) amatam
uz nenoteiktu laiku

Mēs piedāvājam:
1.    pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku;
2.    aizraujošu darbu profesionālā kolektīvā, radošā vidē;
3.    iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi;
4.    mēnešalgu pirms nodokļu nomaksas no EUR 996 līdz EUR 1255 (atbilstoši iepriekšējai pieredzei, prasmēm un sasniegtajiem darba rezultātiem);
5.    sociālās garantijas, t.sk. papildatvaļinājumu līdz 9 darba dienām, atvaļinājuma pabalstu;
6.    veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika).

Galvenie pienākumi būs:
1.    veikt muzeja un filiāļu ēku, teritorijas un inventāra tehniskā stāvokļa (santehnika, ūdens apgāde, kanalizācija) apsekošanu, veikt nelielus remontdarbus;
2.    piedalīties Muzeja un filiāļu uzturēšanas, sezonālajos un pirms pasākumu sagatavošanas darbos, pēc nepieciešamības veikt nelielus remontdarbus;
3.    pēc nepieciešamības pārvietot Muzeja eksponātus un saimniecisko inventāru;
4.    sagatavot ar darba pienākumu veikšanu saistīto dokumentāciju;
5.    vadīt autotransportu nodrošinot muzeja darbinieku, pasākuma viesu un organizētāju nokļūšanu filiālēs, kā arī savu un citu pasākuma dalībnieku nokļūšanu ārpus muzeja organizētajos pasākumos;
6.    veikt eksponātu iekraušanu, izkraušanu un pārvešanu, nodrošināt, un atbildēt par to drošību pārvešanas laikā;
7.    atbildēt par lietošanā nodotā transportlīdzekļa tehniskā stāvokļa kontroli un ikdienas tehnisko apkopi, ievērojot ekspluatācijas noteikumus un veikt precīzu transportlīdzekļa maršrutu, nobraukuma kilometru, degvielas patēriņa daudzuma un pakalpojuma saņēmēja uzskaiti.

Prasības:
1.    tehniskā izglītība;
2.    iepriekšējā pieredze darbā ar (santehnikas, ūdens apgādes, kanalizācijas) sistēmām;
3.    spēja operatīvi reaģēt un pieņemt lēmumus problēmsituācijās un atbildīga attieksme pret darba pienākumiem;
4.    labas sadarbības un komunikācijas prasmes strādājot komandā;
5.    B kategorijas autovadītāja apliecība un derīga medicīniskā uzziņa.
6.    datorprasmes pieredzējuša lietotāja līmenī.

Pieteikumu, kurš satur motivācijas vēstuli un dzīves un darba gaitu aprakstu (CV) ar norādi “Tehniskais speciālists” iesniegt elektroniski, iesūtot dokumentus elektroniskā pasta adresē: personals@karamuzejs.lv, personīgi (Smilšu ielā 20, Rīgā, LV-1050, 24. kabinets) vai sūtot pa pastu (Kara Muzejam, Smilšu ielā 20, Rīgā, LV-1050) līdz 2023. gada 14. janvārim. Papildus informācija Jānis (67213219), Iveta (25640662)

Papildu informāciju var pieprasīt, rakstot uz e-pasta adresi personals@karamuzejs.lv
Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri pēc iesniegtās dokumentācijas izvērtēšanas tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un  padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu  95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), 13.pantu, informējam, ka:
1.    Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu  šīs personāla atlases norisi;
2.    Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Kara muzejs, kontaktinformācija: Smilšu iela 20, Rīga, LV – 1050; e-pasta adrese: datuaizsardziba@karamuzejs.lv

Ieteikt :
Kontakti

Latvijas Kara muzejs
Smilšu iela 20
Rīga, LV-1050,
Latvija

a28

Darba laiki:

Muzejs atvērts:
no trešdienas līdz svētdienai
10.00 - 17.00

Grāmatu tirdzniecības
un kases darba laiks:
10.00 - 16.45

Muzeja administrācija
    +371 67228147

Ekskursiju pieteikšana
    +371 67223743

Oficiālais e-pasts: pasts@karamuzejs.lv

Raksti mums uz e-adresi

Muzeja apmeklējums
ir bezmaksas!