Kara muzejs aicina darbā Ekspozīcijas apmeklētāju centra vadītāju

Kara muzejs aicina darbā apmeklētāju centra vaditāju

Latvijas Kara muzejs aicina darbā
Ekspozīcijas apmeklētāju centra vadītāju
Izglītojošā darba nodaļā

Galvenie darba pienākumi:
•    Sniegt apmeklētājiem (t.sk. ārvalstu tūristiem) informāciju par muzeju;
•    Veikt skaidras / bezskaidras naudas darījumus, veikt skaidras naudas un POS termināla uzskaiti ar kases aparātu;
•    Organizēt un koordinēt suvenīru tirdzniecību muzejā – veikt muzeja specifikai atbilstošu suvenīru, prospektu un bukletu tirgus izpēti un to pasūtīšanu;
•    Pieņemt muzeja tirdzniecības kasē preci, atbildēt par tās saglabāšanu un izlietošanu;
•    Sagatavot, ar pienākumu izpildi saistīto, grāmatvedības dokumentāciju.

Prasības pretendentiem/-ēm:
•    Vidējā vai vidējā speciālā izglītība;
•    Svešvalodu zināšanas, kas nepieciešamas saskarsmē ar muzeja apmeklētāju;
•    Vēlamas iemaņas darbā ar kases aparātu;
•    Precizitāte, spēja pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību par pieņemtajiem lēmumiem;
•    Labas sadarbības un saskarsmes spējas un pozitīva attieksme pret darbu.

Mēs piedāvājam:
•    Pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku;
•    Iespēju veikt atbildīgu un interesantu darbu;
•    Profesionālās pilnveidošanās un izglītošanās iespējas;
•    Mēnešalgu no 996 EUR līdz 1255 EUR (pirms nodokļu nomaksas);
•    Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika).

Uzziņas pa tālr. 67228112.

Pieteikuma dokumentus - motivācijas vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), nosūtīt līdz 2023.gada 28.aprīlim Latvijas Kara muzejam, Smilšu ielā 20, Rīgā, LV – 1050, vai uz e-pasta adresi personals@karamuzejs.lv ar norādi uz vakanto amatu.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri pēc iesniegtās dokumentācijas izvērtēšanas tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu  95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), 13.pantu, informējam, ka:
1.    Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs personāla atlases norisi;
2.    Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Kara muzejs, kontaktinformācija: Smilšu iela 20, Rīga, LV – 1050; e-pasta adrese: datuaizsardziba@karamuzejs.lv .

Ieteikt :
Kontakti

Latvijas Kara muzejs
Smilšu iela 20
Rīga, LV-1050,
Latvija

a28

Darba laiki:

Muzejs atvērts:
no trešdienas līdz svētdienai
10.00 - 17.00

Grāmatu tirdzniecības
un kases darba laiks:
10.00 - 16.45

Muzeja administrācija
    +371 67228147

Ekskursiju pieteikšana
    +371 67223743

Oficiālais e-pasts: pasts@karamuzejs.lv

Raksti mums uz e-adresi

Muzeja apmeklējums
ir bezmaksas!