Ivara Sniķera grāmatas “Latviešu atmiņas par Otro pasaules karu” atvēršana

Ivara Sniķera grāmata “Latviešu atmiņas par Otro pasaules karu”

25. jūlijā plkst. 16.00 Latvijas Kara muzejā norisināsies Ivara Sniķera grāmatas “Latviešu atmiņas par Otro pasaules karu” atvēršana!

Atkārtoti, pēc lasītāju lūguma ir iznākusi Ivara Sniķera grāmata "Latviešu atmiņas par Otro pasaules karu". Papildināta ar vairākām atmiņām par kara notikumiem,  kā piemēram - 105 gadus vecā bijušā leģionāra Antona Mortukāna atmiņām.

Esiet laipni gaidīti grāmatas atvēršanas svētkos!

“Šo Otrā pasaules kara stāstu apkopojumu esmu veltījis par piemiņu manam tēvam Vilim Sniķerim un pusbrālim Romanam Sniķerim, kuri tika nobendēti Padomju Savienības nāves nometnēs laikā no 1942. līdz 1944. gadam.

Vienmēr esmu uzskatījis, ka latviešu leģionāri un citi latviešu karavīri, kuri cīnījās vācu armijas pusē pret Sarkano armiju un padomju čekistiem, atrieba tos daudzos tūkstošus Latvijas pilsoņu, kuri tika noslepkavoti vai izsūtīti uz Krievijas tālo ziemeļu nometnēm 1941. gadā”.

Ivars Sniķeris

Uzmanību! No 2024. gada 10. septembra - ieeja no ēkas aizmugures!