4. jūnijs - Atvērtās dienas laukos Oskara Kalpaka muzejā

LaukuDienasMuzejā_OKM

2022. gada 4.jūnijā gaidām ciemos Oskara Kalpaka muzejā! Esam viens no nedaudziem muzejiem, kas piedalās šajā kopīgajā pasākumā "Atvērtās dienas laukos", jo mūsu muzejs ir veidots tieši kā lauku sēta. Vairāk par to, kā ir bijis un kas ir apskatāms un piedzīvojams tagad, var uzzināt tikai atbraucot pie mums.

Šajā dienā būs iespēja apskatīt muzeja ekspozīciju un izmantot āra teritorijā piedāvātās aktivitātes (atpūtas vieta ar ugunskuru, koka skulptūras un lielformāta gleznas, virvju trase, aktīvi un izzinoši uzdevumi).

Papildus piedāvājumā:
Karavīru maizes cepšana, uz ugunskura vārīta kafija, orientēšanās uzdevumi bērniem, radošās darbnīcas ģimenēm.
Būs arī bezmaksas ekskursijas muzejā - 10:00, 12:00, 14:00, 16:00.

Lieliska iespēja iepazīt gan pulkveža Oskara Kalpaka personību, gan muzeju kā latviešu lauku sētu, kas izveidota 1936.gadā!

Pieteikties - 22019265
Informācija: https://www.celotajs.lv/lv/e/special/airites

Tiekamies muzejā!

O.Kalpaka muzejs un
piemiņas vieta „Airītes”
atrodas Saldus novada
Zirņu pagasta „Airītēs",
LV-3853

airites

Muzeja iekštelpu ekspozīcija atvērta no otrdienas līdz svētdienai

Piemiņas vieta un teritorija pieejama apmeklētājiem katru dienu

Informatīvais tālrunis:
+371 22017465

E-pasts:
airites[at]karamuzejs.lv

Muzeja apmeklējums ir bezmaksas!