Ekskursiju programma “Īsta rudzu maize un latviešu strēlnieki”

Kā vislabāk noslēgt mācību pusgadu un iesākt ziemas brīvlaiku?

Doties sniegotā un vēsturi izzinošā piedzīvojumā uz Ziemassvētku kauju muzeju, bet pēc tam –  iepazīties ar īstas maizes tapšanas ceļu un sasildīties maizes ceptuvē “Lāči”!

Latvijas Kara muzejs sadarbībā ar maizes ceptuvi “Lāči” piedāvā ekskursiju programmu skolēniem un pirmskolas vecuma bērniem “Īsta rudzu maize un latviešu strēlnieki”

Lai pieteiktu ekskursiju zvaniet vai rakstiet:

Ziemassvētku kauju muzejs (+371 28349259, +371 67228147 vai mangali@karamuzejs.lv)
Maizes ceptuve “Lāči” (+371 29256676 vai izklaide@laci.lv)

Ziemassvētku kauju muzejs
atrodas Jelgavas novada
Valgundes pagasta „Mangaļos”,
LV-3017

zm-karte

Muzeja iekštelpu ekspozīcija atvērta no trešdienas līdz svētdienai

Brīvdabas 1.pasaules kara fortifikāciju ekspozīcija un izstādes apskatei pieejamas apmeklētājiem katru dienu

Informatīvais tālrunis:
+371 28349259 (ja tālruņu sakaru operators paziņo, ka adresāts nav sazvanāms, tad, lūdzu, sūtiet īsziņu,- mēs jums noteikti piezvanīsim)

E-pasts:
mangali[at]karamuzejs.lv

Muzeja apmeklējums ir bezmaksas!