Muzeju nakts 2023 Oskara Kalpaka muzejā

Muzeju nakts 2023 Oskara Kalpaka muzejā

13. maijā Muzeju nakts ietvaros Oskara Kalpaka muzejs aicinās meklēt un atrast sevī latvisko radošumu.

Varbūt tas atrodams kulinārajā mantojumā, ko demonstrēs biedrības "Riekstkodis" radošās saimnieces, iesaistot radīšanas procesā apmeklētājus.

Varbūt latvieši kļūst radoši, dodoties pārgājienos - šādu iespēju izpētīt piedāvās muzeja vadītājs Roberts Sipenieks, vadot izzinošu piedzīvojumu 19:00 un 21:00 (iepriekš lūgums pieteikties - 22017465).

Gan lieli, gan mazi savu radošuma dzirksti varēs attīstīt radošajās darbnīcās, kuras piedāvās "Ripo auto Brocēnos"komanda Zigmunda Zaļenko vadībā. Varēs veidot arī koka buru laivu un bruņu mašīnu modeļus, iepazīstot Latvijas armijas radošumu - uzzinot, kādi nosaukumi militārajai tehnikai tika doti senāk un kādi - mūsdienās. Protams, būs arī modeļu sacensību trases.

Vēl ikvienam būs iespējams radoši izpausties, pildot uzdevumus muzejā un apkārtnē. Savukārt, kad pamazām iestāsies tumsa, tad aicināsim izbaudīt stāstnieku nakti - sadarbībā ar biedrību "Saldus saulesstīga" notiks radošs ieskats visos Saldus novada stūrīšos jeb grāmatas "Saldus novads dzejā un prozā" prezentācija.

Par prieku apmeklētājiem sadarbībā ar Zemessardzes 4. Kurzemes brigādi tiks nodrošināts auto savienojums ar staciju "Airītes".

Tiekamies Oskara Kalpaka muzejā!

O.Kalpaka muzejs un
piemiņas vieta „Airītes”
atrodas Saldus novada
Zirņu pagasta „Airītēs",
LV-3853

airites

Muzeja iekštelpu ekspozīcija atvērta no otrdienas līdz svētdienai

Piemiņas vieta un teritorija pieejama apmeklētājiem katru dienu

Informatīvais tālrunis:
+371 22017465

E-pasts:
airites[at]karamuzejs.lv

Muzeja apmeklējums ir bezmaksas!