Meklēšanas spēle "Izlūku taka Ziemassvētku kauju muzejā"

LKM_Mangali_izluku-taka_L

Meklēšanas spēle “Izlūku taka Ziemassvētku kauju muzejā”.

Izzinoši, atjautīgi un fiziski uzdevumi, kas būs jāpaveic muzeja iekštelpu un brīvdabas ekspozīcijā, treniņu laukumā un mežā. Uzdevumi pamatā paredzēti ģimenēm ar bērniem, bet interesanti varētu būt ikvienam. Katrs, kurš vēlas piedalīties šajā vēsturi izzinošajā spēlē, Ziemassvētku kauju muzejā (muzeja darba laikā) var saņemt karti ar veicamo uzdevumu aprakstiem un rēķināties ar vismaz 30–40 minūtēm uzdevumu veikšanai.

Dalība spēlē – bezmaksas.

Ziemassvētku kauju muzejs atrodas Jelgavas novada Valgundes pagasta “Mangaļos”.

Sīkāka informācija – tālr.: 28349259, 22018912, e-pasts: mangali[at]karamuzejs.lv.

Ziemassvētku kauju muzejs
atrodas Jelgavas novada
Valgundes pagasta „Mangaļos”,
LV-3017

zm-karte

Muzeja iekštelpu ekspozīcija atvērta no trešdienas līdz svētdienai

Brīvdabas 1.pasaules kara fortifikāciju ekspozīcija un izstādes apskatei pieejamas apmeklētājiem katru dienu

Informatīvais tālrunis:
+371 28349259 (ja tālruņu sakaru operators paziņo, ka adresāts nav sazvanāms, tad, lūdzu, sūtiet īsziņu,- mēs jums noteikti piezvanīsim)

E-pasts:
mangali[at]karamuzejs.lv

Muzeja apmeklējums ir bezmaksas!