"Muzeju nakts 2024" Ziemassvētku kauju muzejā

Muzeju nakts 2024 Ziemassvētku kauju muzejā

“Muzeju nakts 2024” jau šo sestdien! Tiekamies Ziemassvētku kauju muzejā no plkst. 17:00 līdz 21:00!

Plkst. 17:00 saruna par dzimtas vēstures militāro aspektu pētniecības iespējām muzejā “Iepazīsti savas dzimtas karavīrus”. Sarunā piedalīsies atv. pulkvedis Jānis Hartmanis un Latvijas Kara muzeja pētnieki.

Ņemiet līdzi dzimtas karavīru fotogrāfijas – centīsimies rast atbildes uz Jūsu jautājumiem.

Dalība sarunā ar iepriekšēju pieteikšanos, lūdzam zvanīt uz tel. nr. 28349259.

Ģimenēm un nelielām apmeklētāju grupām piedāvāsim izzinošu izlaušanās spēli “Pārrāvums”. Uz šo aktivitāti iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Visa vakara garumā cienāsim ar tēju – pagatavotu uz ugunskura pēc strēlnieku receptes.

Gaidīsim Ziemassvētku kauju muzejā (Jelgavas novada Valgundes pagasta „Mangaļos”)!

Ziemassvētku kauju muzejs
atrodas Jelgavas novada
Valgundes pagasta „Mangaļos”,
LV-3017

zm-karte

Muzeja iekštelpu ekspozīcija atvērta no trešdienas līdz svētdienai

Brīvdabas 1.pasaules kara fortifikāciju ekspozīcija un izstādes apskatei pieejamas apmeklētājiem katru dienu

Informatīvais tālrunis:
+371 28349259 (ja tālruņu sakaru operators paziņo, ka adresāts nav sazvanāms, tad, lūdzu, sūtiet īsziņu,- mēs jums noteikti piezvanīsim)

E-pasts:
mangali[at]karamuzejs.lv

Muzeja apmeklējums ir bezmaksas!